Myszy

Zwalczanie myszy

Nasza firma oferuje zwalczanie myszy trutkami najnowszej generacji, powodującymi śmierć po jednorazowym spożyciu oraz mumifikację. Zmumifikowane(zasuszone) myszy nie ulegają rozkładowi, dzięki czemu nie wydzielają przykrego zapachu.

Szkodliwość myszy

Czemu obecność myszy w gospodarstwie domowym lub firmie jest taka szkodliwa?

Po pierwsze, mysie zęby ciągle rosną co zmusza je do bezustannego gryzienia różnych rzeczy. Myszy wygryzają więc, dla przykładu:

Po drugie, myszy zanieczyszczają jedzenie i to w tempie iście kosmicznym. Myszy nie dbają o to gdzie oddają mocz i odchody, na dodatek defekują około 25 000 razy rocznie(średnio 70 razy dziennie). Te mysie cechy sprawiają, że są one odpowiedzialne za niszczenie połowy jedzenia produkowanego rocznie na świecie!

Po trzecie, myszy rozprzestrzeniają choroby poprzez swoje odchody i mocz oraz poprzez pasożyty - pchły, wszy oraz roztocza. Najczęstszym sposobem rozprzestrzeniania organizmów chorobotwórczych przez myszy jest zanieczyszczanie jedzenia odchodami i/lub moczem. Najgroźniejszą chorobą roznoszoną przez mysie odchody jest Salmonella, która jest przyczyną zatruć pokarmowych. Myszy mogą być też przyczyną zakażenia tasiemcem(poprzez odchody), żółtaczką, leptospirozą(poprzez mocz na jedzeniu lub w wodzie), grzybicą woszczynową skóry głowy (poprzez kontakt bepośredni myszy z człowiekiem lub przez koty), dżumą (przez pchły), zapaleniem skóry spowodowanym przez roztocza myszy domowej.

Zwalczamy myszy w miejscowościach: Piła, Złotów, Chodzież, Wałcz, Trzcianka, Czarnków, Wągrowiec, Jastrowie, Okonek, Debrzno, Więcbork, Wysoka, Wyrzysk, Ujście, Tuczno, Rogoźno, Oborniki Wielkopolskie i ich okolicach.

Copyright © by Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Jerzy Spychała
Wprowadzamy program ochrony przed szkodnikami zgodny z HACCP,GHP,GMP